הקמת תפאורות

הקמת תפאורות הוא תחום ייחודי בו מלאכת ידיים מקצועית וטכנית פוגשת חשיבה יצירתית הממוקדת בחוויה החושית הקורנת ממנה. יש ביכולתה של תפאורה לרומם חוויית בידור או אירוע אל גבהים תחושתיים חדשים, אשר נטמעים בתוך מאגר זיכרונותינו לעד. למעשה, זהו ענף בנייה והקמה הבורא מציאויות חדשות אשר מבטאות מסרים, תחושות ומסגרות פעילות חווייתיות.
חברת IZK פרויקטים מבצעת עבודות ייצור והקמת תפאורות במיומנות ומקצועיות חסרת פשרות, המולידה תוצרים הבולטים בנוף התפאורות בארץ. הפרויקטים שאנו מקימים ומייצרים בקפדנות משמשים כתפאורות להצגות תאטרון, אירועים פרטיים, אולפני טלוויזיה, פסטיבלים והופעות.

תכנון תפאורה, ייצור, בינוי והקמתה הסופית בשטח

תהליך התכנון, הייצור והבינוי של תפאורה, עד התקנתה והקמתה הסופית בשטח, מתקיים על פי שלבי עבודה ברורים הדורשים יכולות טכניות מורכבות וחשיבה יצירתית מתקדמת. הגמישות הנחוצה מייצרני התפאורה ומקימיה במתן פתרונות המשתנים בין פרויקט לפרויקט, מזקקת לתחום את קבלני הביצוע הטובים ביותר. אנו, ב – IZK, מתכבדים להימנות בין מתחרינו בענף ייחודי זה ומעניקים ללקוחותינו שירותי הקמת תפאורות העומדים בתקני איכות בינלאומיים מבחינת ביצוע, גימור סופי ועמידה בלוחות זמנים.

תפאורה לאירועים

תפאורה לאירועים מתווה את האווירה של המעמד, ממסגרת את מרחביו הפיזיים ומשלימה את אופיו באופן חומרי וויזואלי. בין אם מדובר באירוע חגיגי פרטי או ציבורי, אנו ב – IZK פרויקטים, מייצרים ומקימים תפאורות מוקפדות ומרשימות הכוללות עבודות עץ מורכבות, ברזל, חשמל וצביעה מתקדמת, אשר מתבצעות תחת קורת גג אחת, במפעל המרכזי שלנו. אספקט זה בסל השירותים שלנו, מקנה לנו יתרון משמעותי מול מתחרינו ומאפשר לנו לספק ללקוחותינו תפאורה לאירועים אטרקטיבית ללא כל פשרה על איכות הגימור הסופי של המוצר.

אנו, ב – IZK פרויקטים, מזהים את ענף הייצור והקמת התפאורות ככזה המאפשר הזדמנויות אינסופיות של אפשרויות וחלומות לבוא לידי הגשמה חומרית. יצירתיות ומעוף הם שם המשחק, ואנו מכירי תודה על הזכות שנפלה בחלקנו להשתתף בהפיכת חלומותיהם של לקוחותינו לחוויות מוחשיות, לסביבות מעוצבות ולתפאורות מדהימות.

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם